1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Здравейте! - PawN

Discussion in 'Предсавете се' started by PawN, Oct 10, 2016.

  1. PawN

    PawN New Member

    Чесно казано не съм сигурен дали правя този топик на правилното място, но ако някой сметне, че мястото не му е в този раздел на форума нека го премести.

    Така нека започнем с представянето ми.
    Казвам се Теодор.
    Започнах да играя в този сървър с моя приятел C3NG0 преди 3 дни т.е. момента и в който се върнах към играта Minecraft. Бях играл играта и преди, но я оставих поради лични причини(по-точно намерих по-интересни занимания), но сега няма какво да правя така, че реших да създам нещо с моя приятел, който ме нави да почна да играя.
    Ще споделя някой от собствените ми умения и пр.
    Занимавам се с програмата "Photoshop" създавам различни дизайни (Signature,Logo,Banner etc.)
    Някой от мойте предишни работи: http://imgur.com/a/zFyIv (надявам се да не нарушвам никакви права със споделянето на този линк)
    Наскоро създадох Youtube канал (преди 2 дни), качил съм само едно видео за момента, което е урок как да си направите Signature, за сега имам двама абонирали се човека за мен. Смятам да продължа да качвам видеа с който да помагам на българското общество (може би ще снимам и в този сървър). Но това не ми е първия път с който се занимавам с подобно нещо, преди година имах Youtube канал в който качвах различни видеа най-вече на Minecraft, по онова време имах близо 600 абонирали се човека за мен и над 400 гледания на видео, но за жалост си изтрих видеата и канала поради лични причини смятайки, че повече не ще имам желание да се занимавам с подобна дейност.(Смятам, че това не е рекламиране понеже не съм представил нито линк, нито име на канала или видеото.

    Благодаря ви за отделеното време и внимание!

    П.С
    Надявам се да се разбираме.
     
    Last edited: Oct 15, 2016
  2. Pigeon

    Pigeon Member Ex-Staff

    Здравей и на теб! Много ми харесаха твоите работи, имаш голям талант в тази област. Приятна игра в inn-craft :)
     
  3. PawN

    PawN New Member

    Благодаря!
     

Share This Page