1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Извинение !

Discussion in 'Архив' started by TheGamerXMC, Nov 28, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TheGamerXMC

    TheGamerXMC Active Member

    Искам да започна с това че в последно време както сте разбрали от темата в която бях репротнат от
    @StefiLovesMC аз се държах с нея доста недостойно и си заслужавам репорта.Искам да се извиня на всички който съм нагрубил или обидил,напълно си заслужавам критиките.Не биваше да ползвам дадените ми права за да изясня кавгата си и играч.
    Относно въпросите който ми се задават-(защо не си чатмод)не съм чатмод понеже поисках рангат ми да бъде премахнат за да може да премисля как съм се държал и как съм постъпвал в дадена ситуация.
    Темата ще остане отворена за да видя вашето мнение :):):):)

    ΤheGamerXMC
     
    Last edited: Nov 28, 2015
  2. cortez

    cortez Chat Moderator Chat Moderator

    http://prntscr.com/9820ix извиняваш се казваш , ама като гледам това не си се променил , вълка козината сменя, но нрава не ! ;)
     
    • Winner Winner x 1
  3. BeatBoxMaster123

    BeatBoxMaster123 Member Event Master

    @TheGamerXMC не се прави. Подкрепям @pirat но ако тази тема е за да ви върнат ранка, то тогава поне кажи истината. Лично аз бях свидетел на "zashto sum user?!" в чата от теб. Не само @StefiLovesMC те е репортвала. А и "Retired Staff" би трябвало да ти напомни, че няма да ти върнат "Chat Mod" скоро... Ънбан има, ама ънпенс няма... ;)
    Това е моето мнение, нека да видим "колко много" си се променил.

    P.S. От репорта на @StefiLovesMC си нарушил и правило на сайта и темата е написана в грешен раздел. Надявам се @ClockTime или @MegaAlex да забележе това...
     
    Last edited: Nov 29, 2015
  4. TheGamerXMC

    TheGamerXMC Active Member

    Това не е обида
     
  5. TheGamerXMC

    TheGamerXMC Active Member

    Няма нарошени правила,това не е да ми се върне ранга а извинение...,темата е в правилен раздел,ии както казах който не знае защо не съм чат мод да си запази коментарите
     
  6. BeatBoxMaster123

    BeatBoxMaster123 Member Event Master

    "...помощни теми..." - тук
     
  7. TheGamerXMC

    TheGamerXMC Active Member

    Просто спри да се месиш бе... аз си знам къде разговарял съм с когото трябва
     
  8. 4Bushona

    4Bushona Moderator Moderator

    Очакваш от играчите да ти приемат извинението , а в същият момент се държиш грубо с тях или поне с тези, които са ти коментирали този пост... Няма как да стане това просто.
     
  9. ClockTime

    ClockTime Administrator Staff Member Owner

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page