1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Кирка - Unbreaking 3 се чупи на 2 удара?!?! WTF

Discussion in 'Архив - v1' started by Hristo, Mar 5, 2013.

  1. Hristo

    Hristo Guest

    Какъв е тоя бъг какво е това чудо - цял сървър реве какво става с тия кирки, мечове, лопати и т.н. Каквото и блокче да удариш, айтъма се чупи след секунди ...... Изгубих кирка - Unbreaking 3, Лопата - Unbreaking 3, Efficiency 4... И любимият ми меч - Sharpness 4, Fire Aspect 2, Knockback 2, Looting 3 ... Ако има начин нека ми се върнат защото е адски нечестно :X
     
  2. danibossa

    danibossa Guest

    И при мен е така Изчезна ми меч диамантен Sharpness 5 Fire 2 i knockback 2 !!!!
    Алекс трябва да се направи нещо !!! НА пвп отивам удрям един с ме4а и се чупи !!!!
    Ако има начин моля да ми се върнат и на мен !!!

    Aлекс изчезна ми сет Защита 4 Целия без панталоните ОГнена Защита 4 бяха те чисто нов !!!
    Не направо полудях !!!! НЕ може така един ме удари и сета изчезна !!!! Моля да се оправи и итемите да бъдат върнати !!! Имам доказателство на сет-а !! Снимка . Моля да се върнат много е гадно !!! 2 седмици ми костваше сет-а !
     
  3. danibossa

    danibossa Guest

  4. danibossa

    danibossa Guest

    Алекс какво стана ще ми върнеш ли броните и ме4а ?
     
  5. Pachwerk

    Pachwerk Guest

    Напиши още 20 поста един след друг и може да ти подари и сървъра :)
     
  6. danibossa

    danibossa Guest

    Найстина ли ? Почвам веднага ;)
     
  7. z0nex

    z0nex Guest

    Дани , защо имената са ти в рамка само това искам да попитам ?
     
  8. ama toq mnogo xitur be pokazva drug set , no v slucheq govori za set , na koito gashtite sa fire protecktion.3 ..... :D
    basi lujeca :D
     
  9. Dizzy

    Dizzy Guest

    абе ... това не му е сета на него . Знам за бъга и знам как изчезват нещата много добе . Ако на него също му е бъгнал сета на пвп значи е трябвало да изчезне не да е на червено хаха... просто незнам защо си мисли че ще му го върне >!>! Аз вече така загубих от чисто нова кирка на макс енчант ДМ с едно чупене на сандстоне в базата ми , не ми е за кирката само давам пример от чисто нова до безследно изчезнала ... не му ВЯРВАЙТЕ !! :) Светлозар правилно казва че е лъжец
     

Share This Page