1. IP: play.inn-craft.info

Version: 1.9 - 1.11.2

Dismiss Notice

Нов Чат мод, Карта на Creative

Discussion in 'News' started by MegaAlex, Nov 19, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MegaAlex

MegaAlex Co-Owner Co-Owner

Здравейте!

Creative Карта

Добавена е карта на Creative, която бива динамично обновявана при промени. Картата може да разгледате тук: http://play.inn-craft.info:8123/

Нов чат модератор

Тази седмица се сдобихме с нов член на екипа в лицето на cortez. Целият екип му пожелава успех и му благодари за подкрепата до момента! :) Cortez ще може да ви помага при въпроси / проблеми, свързани с чата или при нужда може да се свърже с админ в спешни случаи.

След като cortez се присъедини към екипа ни, много играчи ни питат дали имаме отворени кандидатури за чат мод. Към момента нямаме, и сме нямали в близкото минало, отворени кандидатури. Най-добрият начин да покажете желанието си да сте част от екипа на сървъра е като правите чат репорти, помагате за развитието ни или на играчи като цяло.

Ако имате предложения или мнение, било то отрицателно или положително, ще се радваме да го споделите :) Вашето забавление е цел за нас!

Поздрави,
    Алекс
    Co-Owner

Last edited: Nov 20, 2015
    • Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  2. NEEX

NEEX New Member

Az ako stana CM shte se grija sa inn-craft :) mnogo shte otgovaram na vaprosite i shte se grija za Sarvaraizbereteme za CM.

• Agree Agree x 1
  3. TheGamerXMC

TheGamerXMC Active Member Retired Staff

@NEEX
    Към момента нямаме, и сме нямали в близкото минало, отворени кандидатури. Най-добрият начин да покажете желанието си да сте част от екипа на сървъра е като правите чат репорти, помагате за развитието ни или на играчи като цяло

4. NEEX

NEEX New Member

Ok mersi

5. bari

bari Member Priest

i az iskam da stana CM i shte pomagam mnogo kolkoto moga za da stane servera po dobur :) i shte helpvam na vseki igrach kogato me vikne za kakvoto i bilo vse pak zada4ata mi shte e tova no ne samo za6toto mi e zada4a a i zashtoto iskam da pomagam i na igra4ite i na servera :)

6. bari

bari Member Priest

o i sushto taka az sum voen1986 nqkoi mi e vzel moeto ime za forum i mislq 4e bari mi go vze za tova az vzeh tova :)

7. Anime_Stars

Anime_Stars Member

Браво на кортезчо ^.^

8. ThEbEsT

ThEbEsT New Member

4estito Cortez radvam se :)

9. plammen

plammen Member

Искам да съм CM защото съм много активен и искам да помогна с развитието на сървъра, защото само на него играя, защото нямам живот.

10. rokstar

rokstar Member

Ако стана админ ще докарам много хора и много нови неща

• Funny Funny x 1
  11. BeatBoxMaster123

BeatBoxMaster123 Member Chat Moderator Priest

Ти наистина си доста активен, но трябва да помагаш на играчите в сървъра и форума. Ако някой нарушава правилата на InnCraft, намери доказателство и докладвай в "Репортнати играчи".
    Ти слез от небето. "Ще"... Ти първо бъди активен, после... Well ще ми трябват 150 страници, за да довърша + това защо ти е да си админ, щом ще правиш само това? Ти явно дори не знаеш, защо/какво е този ранк.

• Disagree Disagree x 1
  12. VladiBTR

VladiBTR New Member

az sushto sum mnogo aktiven i pomagam na igra4ite kogato neznaqt nqkoiq komanda a az q znam puk i iskam survura da se razvie pove4ko. Zatova iskam da stana CM da pomagam na survura i igra4ite v nego

Last edited: Jul 22, 2017
  13. ClockTime

ClockTime Admin Staff Member Admin Town Inspector

Кандидатурите за CM в момента не са пуснати.

14. Radi2003

Radi2003 Member Town Inspector

Аз съм активен играч и мога да контролирам нечестните и неспазващите правилата играчи .Имам опит с това ,защото съм бил от стафа на два български сървъра в единият като Co-Owner ,а в другия като админ и един английски като чат мод ,но напуснах по една или друга причина не че сървърите не бяха пълни или нещо подобно просто Owner-ите на трите сървъра не бяха коректи към мен ,но веждам че тук всички и играчи и админи са приятелски настроени и честни един към друг /има и изключения от страна на играчите/ и ще мога отлично да се справя с тази длъжност ако естесвено ме назначите:D. Имам голям интерес към сървъра и уважавам всеки един .Помагам на всеки в нужда /питайте по новите играчи като PerseTBB, ionataBG,Bobi_n, freddymilov, toni2331, Qnko и verochka/ давам им пари ако естесвено имат нужда от тях ,строя им къща или пък им правя рес ,казвам някоя команда която по една или друга причина са забравили .Всеки който ме е помолил за помощ съм му помогнал и не го правя за пари или някакво друго възнаграждение ,а само защото това ми доставя удоволствие да помагам . И ще бъда много радостен и щастлив ако ме удостоите с частта да съм от стафа на този сърър нямам претенции и даже искам да е съвсем безвъзмезно /който незнае думата означава без да искам възнаграждение/.Нищо лично към другите играчи по горе ,но аз не мисля че ще се справят с тази задача. Искам да кажа и сега молко за себе си .
    Аз съм Radi2003/ако не ви харесва мога да си го сменя/
    На 15 години от Варна
    И мисля че ще мога без затруднения да си извършвам длъжноста като един от стафа.
    :):):)

15. BeatBoxMaster123

BeatBoxMaster123 Member Chat Moderator Priest

Здравейте!

Тъй като напоследък тази страница се наспами от доброволци, реших да упочня как се става част от staff-а. Попринцип за ChatMod има кандидатури, които към момента не са отворени. След като един човек бъде нает, като CM обичайно се изкачва (т.е. след време има повишения). Това не винаги и така, но давам пример с MrPotato: ChatMod -> Moderator. Относно въпроса с кандидатурите, аз и cortez сме наети без такива, но "но"-то е огромно. Ето линк към мои репорти и ето линк към тези на cortez. Освен това преди наемането ни ние бяхме се заселили в InnCraft преди 1-2 години. За да се издигне MrPotato в Moderator, той беше ChatMod цели 2 години. През тези години, когато аз и cortez бяхме user-и не сме мислели за staff-а, а просто се забавлявахме и доброволно помагахме. През времето, докато MrPotato беше user (както и donor) и ChatMod не мислеше за повишения, а се забавляваше, докато сега по цял ден му мърморите за event-и и той като щедър ги прави (не че е нещо лошо). Този сървър е за вас, играчи. Просто се забавлявайте и ако го правите достатъчно дълго, вие ще забавлявате играчите, като част от staff-a. Не си докарвайте главоболия с мислите за екипа. Това е наша работа.

Следва продължение...

BeatBoxMaster123,
    Chat Moderator

Last edited: Jul 24, 2017
  16. Radi2003

Az prosto iskah da kaja che ako sluchaino imATE NUJDA Moje da izberete men zastoto imam opit

17. TheGamerXMC

TheGamerXMC Active Member Retired Staff

@BeatBoxMaster123 ти си кат няква книга бе,по подробно го кажи това е малко от теб..

• Funny Funny x 2
  18. rokstar

rokstar Member

Well , щом мислиш така , аз толкова идеи Ви дадох за тоя сървър ама той замина на кино и 15 човека вече няма , ама айде нали аз не знам какво е АДМИН

19. Radi2003

Да подкрепям rokstar защо не искате поне малко от мнението на хората и тези които са били админи в други много преуспили българси сървъри и имат опит с това.

20. rokstar

rokstar Member

Не , виж сега мен не ми е до админството , бил съм админ и имам опит , но поне малко от малко се постарах да помогна но погледни : Аз казах на @ClockTime да направи толкова яки неща за сървъра а той ми каза - като дойдат повече играчи ще го направим =] . 1 Няма как да дойдат хора , като не се правят подобрения , затова сега и 15 играча не могат да се съберат ...

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page