1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Репорт Диззи

Discussion in 'Архив - v1' started by Xsp, Jul 3, 2013.

  1. Xsp

    Xsp Guest

    Репортвам Диззи , защото като написах в чата без да искам с червен цвят (&4&n Неспами Gizzu) и оп Бан 4000 мин .. Нестига че помагам а и ме банват за 4000 ..
    Бях с ника (blade0088) тъкмо бях пратил за диаДонор и бан .
    Диззи извинявам се ако сам ти пречинил неудобство , просто опитах да помогна ;)
     
  2. Perry

    Perry Guest

    Какъв е точния reason? Не подкрепям никой, но просто може да си провинен и в друго, освен чата.
     
  3. Nikolay

    Nikolay Guest

    wrong post
     
    • Like Like x 2
  4. Xsp

    Xsp Guest

    Reason: забранен цвят и досаждане !
    Едит: Кфоо пък съм ти досаждал бе Диззи ?!
     
  5. Perry

    Perry Guest

    Мисля, че бях там когато те банна. Мисля, че досаждането беше, че спамеше като пишеше на всеки ред по 3 думи .. Не помня имаше много spammer-и тогава и не бях обърнал внимание на чата.
     
  6. slavi

    slavi Guest

  7. Dizzy

    Dizzy Guest

    prosto ve4e imam 4uvstvoto 4e idioti igraqt ... :X
     
    • Like Like x 1
  8. Xsp

    Xsp Guest

    Виж себеси и тогава обиждаи другите ;)
     
  9. Dizzy

    Dizzy Guest

    добре господин млад меринджей !!! ти Пигеона и сандстона нема да ме плашите с телевизорите си нали знаете ! ;)
     
    • Like Like x 2
  10. z0nex

    z0nex Guest

    Хахахххаххахах :D:D
     
  11. Xsp

    Xsp Guest

    Ето пак се правиж на тролл :D
     
  12. tonivilla

    tonivilla Guest

    Просто на Dizzy му писна да ви обяснява , че не трябва да се пише в червено , а някой продължават и за това се нерви ... : ) Банва ви за да се научите вече да не пишете в червено или пък да не нарушавате някое друго правило... ;)
     
  13. Mina

    Mina Guest

    правиж.
     
  14. Xsp

    Xsp Guest

    Темата вече е за .. Кош ;)
     
    • Like Like x 1
  15. nikiwe

    nikiwe Guest

    И аз съм се бъркал да пиша с червен цвят и кво бан ли трябва ?!?!?! Просто се е объркал Xsp.
    Едит:Трябваше да е бан Мах за 1000 мин. така мисля :)
     
    • Like Like x 1
  16. Dizzy

    Dizzy Guest

    абе ... айде оставете на мене да преценя за колко да бана понеже казах ви наблюдавам кой какво прави ... то ако беше само за червения цвят... НЕ е само за него изобщо не се усещате кога да спрете. Това е от мене и престанете да пускате тъпи репорти в форума за глупости :)
     

Share This Page