1. IP: play.inn-craft.info

Version: 1.9 - 1.11.2

Dismiss Notice

1.8 & Other Misc News!

Discussion in 'News' started by MegaAlex, Jul 20, 2015.

1. MegaAlex

MegaAlex Co-Owner Co-Owner

Здравейте!

Миналата седмица, след като обявихме отварянето на Factions сървъра ви обещахме някои новини относно мрежата, така че...

1.8 Update

На 20.07(ПОНЕДЕЛНИК!) около 24:00 ще направим ъпдейт към 1.8 уу! Наложително е да спрем всички сървъри за период около 2-3 часа(до вторник сутрин ще сме приключили работа ;) ). По време на даунтайма ще се ъпдейтнат всички 4 сървъра (Lobby, Survival, Creative и Factions) към версия 1.8.

Новите неща във версия 1.8 може да намерите тук.

Възможни е изклюването/промяната на някои нови функции. За момента, Armor Stands в Creative ще бъдат изключени.

Survival news

След повече от 1 година, дойде време да се разделим със Survival сървъра. Сървърът официално ще затвори на 29.07(СРЯДА) от 24:00 вечерта. Надяваме се, че всички играчи ще имат възможност да завършат проектите си до тогоава и се надяваме, че ще ги видим във Factions сървъра :)

След спирането, Survival и Nether световете ще бъдат качени за хората, които искат продължат да играят или да се разходят из тях :) Ако имате постройки, които искате да бъдат запазени, с радост ще ги копираме на плота ви в Creative, отворете тикет или се свържете директно с админ за повече информация :)

Minigames Server?

Може да сте забелязали, че Minigames сървърът е изключен към момента. Сървърът ще остане спрян за известно време докато вземем решение в каква посока да се развива. Ако ви се играят игри или имате идеи за сървъра, моля споделете ги в тази тема.

Поздрави,
    Екипът на Inn-Craft

• Like Like x 1
  2. Dizzy

Dizzy Co-Owner Co-Owner

Words Game :)

3. TheGamerXMC

TheGamerXMC Active Member Retired Staff

4. megcats

megcats Member Priest

и какво ще има на мястото на survival

5. TheGamerXMC

Ti chetesh li be o_O , servera se spira s cel migraciq na igrachite kym factions i da nqma lag na factions o_Oo_Oo_O cheti predi da pishesh typi komentari:confused::confused::confused::confused:o_Oo_Oo_Oo_O za tova se spira,kakvo shte ima, ako shte ima shte vi se napravi tema

Last edited: Jul 22, 2015
  6. Dizzy

Dizzy Co-Owner Co-Owner

Megcats , ако имаш някакви идеи относно Minigames , може да ги споделиш тук да ги обсъдим . В интернет има доста интересни игри може да разгледаш там и да кажеш коя игра е интересна за теб и скоро може да я добавим ! Поздрави Dizzy :)

7. megcats

megcats Member Priest

Имам предложение за една игра но не знам как да я обясня за да я разберете но ще пробвам-във един сървър hypixel има party games и една от тях много ми хареса тя е:състезават се колички,всяка количка има определен цвят вълна и над количките се появяват блокове вълна и играчът със лък трябва да уцели своя.Ако уцели своя цвят количката става по-бърза ако уцели на друг цвета количката се забавя.И който пръв стигне до финала печели.Надявам се да сте разбрали какво имам предвид.

• Agree Agree x 1
  8. megcats

megcats Member Priest

Може да добавите една игра block hunt надявам се да разберете коя е играта Block Hunt-https://www.youtube.com/watch?v=YJjl04l0nQ4

Last edited: Jul 23, 2015
    • Agree Agree x 1
  9. Rioku_

Rioku_ New Member

Tnt-Run
    Hide n Seek
    Survival Games
    Quake

10. BeatBoxMaster123

BeatBoxMaster123 Member Chat Moderator Priest

Може да сложите Sky Wars, Според мен е много хубава :)

• Funny Funny x 1
  11. serpentinoh

serpentinoh New Member

BedWars,UHC :D iskam inncraft da se razviva

12. TheGamerXMC

Пиши на кирилица

Share This Page