1. IP: play.inn-craft.info

Version: 1.9 - 1.11.2

Dismiss Notice

Inn-Craft Затваря

Discussion in 'News' started by MegaAlex, Jun 15, 2019.

1. MegaAlex

MegaAlex Co-Owner Co-Owner

Здравейте!

Искаме да обявим, че на 1.07.2019 (1ви Юли) Inn-Craft затваря завинаги. Както може би сте забелязали, последните няколко години стафът не е много активен и не можем да отделяме това време, което сървърът и вие, играчите, заслужавате. Причините за това са различни, но много от нас поеха към други начинания и за съжаление времето, което може да отделим за Inn-Craft намаля значимо. Имахме много активни проекти и идеи, които бихме искали да реализираме, но установихме, че те трудно ще бъдат реализирани с ограничено време. Не беше лесно решението, но преценихме, че няма да е от полза за играчите да работим върху нещо, на което не може да отделим желаното от нас време.

Световете от всички сървъри ще бъдат публикувани и ще можете да продължите с играта локално. Препоръчваме ви да запазите координатите на важните места, тъй като световете са доста големи!

Надяваме се да сте си намерили много приятели и да сте си прекарали добре в сървъра! Inn-Craft ще затвори, но ако искате да поддържате контакт с други играчи може да посетите Discord сървъра тук. Благодарим на всички играчи, които ни подкрепяха през годините!

Искаме да благодарим специално на @Pigeon, @cortez , @MrPotato/Bushona4 , @BeatBoxMaster123 за отделеното време и труд които положиха, за да направят Inn-Craft най-якия Minecraft сървър!

От @MegaAlex , @ClockTime

2. BeatBoxMaster123

BeatBoxMaster123 Member Chat Moderator Priest

Алекс, напълно те подкрепям! Напоследък InnCraft просто съществуваше. Всичко (почти) си има начало и край. За InnCraft началото бе през 2012 г., а края е 2019 г. Аз започнах да играя тук през 2014 г. Сещам се: беше "SOON-FACTIONS" периода. Почнах да играя все повече и повече. Първо си взех [Architect], станах [VBox7], после [YouTube]. В края на Factions ме повикахте в staff-а и бях [Test ChatMod], а след време и [ChatMod]. Съществуването на сървъра е бил доста голям период в живота ти (и в моя). Толкова работа и труд. Толкова играчи са влизали в InnCraft. Чел съм новината за спирането на InnCraft v.1. В нея бе изписал етапите от съществуването му. Сега аз ще сторя същото:
    • 26.02.2014 г., 15:00 - началото на InnCraft v.2 (tnx to @MegaAlex (MegaAlexch0) & @Dizzy); сървърът се състои от Creative, Survival и MiniGames;
    • 12.09.2014 г. - влиза credit системата за закупуване на ранкове;
    • 13.09.2014 г. - съобщение, че се работи по нов сървър - Factions (периода до отварянето му наричам "SOON-FACTIONS", понеже отне... доста време);
    • 14.07.2015 г. - Factions отваря! За сметка на това затваря Survival-а, който не е особено практичен, понеже за да има защита, даден играч трябва да поиска такава от админ, използвайки ticket;
    • След време отвори и SkyBlock сървър;
    • След отварянето на последния Survival сървър (на тема градове), затвори и Factions сървъра (5.09.2016 г.);
    • 1.07.2019 г. - СБОГОМ INN-CRAFT.
    STAFF:
    Co-Owners: MegaAlexch0 (в сайта @MegaAlex); @Dizzy;
    Admin: @ClockTime;
    Moderators: @Pigeon; MrPotato (в сайта @MrPotato/Bushona4);
    ChatMods (Chat Moderators): @cortez; @BeatBoxMaster123 (аз)

Благодаря за хубавото време!

@BeatBoxMaster123,
    ChatMod, Priest, кмет на HeroMaster,
    бивш VBox7, YouTube и leader на HeroMaster фракцията

П.П.: Алекс, ще ти пиша на ЛС. Моля погледни.

Last edited: Aug 7, 2019
  3. Tonki4a

Tonki4a New Member

4. CutiepieJulie

CutiepieJulie Member

След прочита на този пост се чувствам всеедно ми взеха шоколада. Тук в този сървър са спомените ми от няколко години насам и продължавам да имам. Как ще го затворите :( Продайте го, някой друг да го хоства, ама да не затваря :( Ще ми са пръсне сърцето ;с

5. GangsterGirl

GangsterGirl New Member

6. CutiepieJulie

CutiepieJulie Member

За това те обичам!

7. GangsterGirl

GangsterGirl New Member

Здравейте, приятели непознати и познати! Тей като аз и @CutiepieJulie, @madeline5 и други много се нафилмирахме покрай тази новина, направо сме в някакъв траур :Д, ще се радваме, ако утре към 22:30 вечерта се съберем като за последно. Изобщо не знам дали някой ще види това чудо и дали изобщо пиша на правилното място, но да.. :Д Обичаме те, Inn-craft, благодарим ти за всичките спомени!! Завинаги ще бъдеш в нашите сърца!!!

8. CutiepieJulie

CutiepieJulie Member

Трябва да изпратим подобаващо нашият най-любим сървър, който ни създаде толкова много спомени и пази толкова много във себе си! За тази цел ще трябва да се съберем и като за последно да вдигнем тост за Inn-craft! След всичко, което стана, всички спомени и моменти, тъжни и забавни, в които сме се смяли, в които се карахме, абе всичко, няма как просто да го изтрием от живота си просто така! Така че елате щот камшика:p:D

9. MegaAlex

MegaAlex Co-Owner Co-Owner

Здравейте!

Ако някой изявява интерес да продължи да хоства сървъра, моля да се свърже с мен, на лично, АSAP :)

Share This Page