1. IP: play.inn-craft.info

Version: 1.9 - 1.11.2

Dismiss Notice

Wasteland City

Discussion in 'Градове' started by LoTG, Sep 13, 2017.

1. LoTG

LoTG New Member

Име на града: Wasteland City
    Кратко имe на града: Wasteland
    Кмет: LoTG
    Основатели: LoTG, GeneralTwister, teo2003, pichagata3
    Описание: В града ще се строят най различни постройки като къщи, хотели, молове, пазари, стадиони, банка, полиция и паркове със фонтани и още много.
    До колкото се може градът ще е по тема на град който е преживял ядрена война (апокалипсис).

Last edited by a moderator: Sep 17, 2017
  2. ClockTime

ClockTime Admin Staff Member Admin Town Inspector

Градът е официално основан.

3. Radi2003

Radi2003 Member Town Inspector

Здравей LoTG не мисля че е коректно към мен да използваш мулти профила на freddymilov /teo2003/ защото както е опоменато в правилата на сървъра не може един играч да е зам. кмет на един град и зам. кмет на друг град . Или по точно се чудя защо freddymilov /teo2003/ е против вашия град а ти си го сложил като основател. Мисля че трябва да обсъждате тези неща преди да правите тези мащаби проекти за град.

4. LoTG

LoTG New Member

Здравей Radi2003 не мисля, че някаде е споменато, че е забранено един човек да играе от един профил в един град и с друг профил в друг град, ако беше някаде споменато това нещо нямаше да добавям teo2003. Приятелските ни отношения между теб teo2003 и още други не трябва да играе роля за тези неща.

5. Radi2003

6. LoTG

LoTG New Member

Здравей ClockTime кога ще се направи защита на градът ми. Вмомента е без защита и е във опасност.

7. Radi2003

Пише се тикет до колкото знам за това.

8. ClockTime

ClockTime Admin Staff Member Admin Town Inspector

Когато изпълниш това, което ти казах.

9. LoTG

LoTG New Member

Още един човек ли да назнача

10. LoTG

LoTG New Member

Здравей ClockTime изпълних това което каза само че нова тема ли трябва да правя

Share This Page