1. IP: play.inn-craft.info

Version: 1.9 - 1.11.2

Dismiss Notice

Сървъра все още не е умрял. Задължително го прочетете.

Discussion in 'Survival' started by Radi2003, Nov 19, 2017.

1. Radi2003

Radi2003 Member

Моляви играчи и приятели викайте повече хора в този сървър. Това ми е най любимият сървър и се надявам стафа да си го харесва но не си личи. Моля ви стаф направете нещо за този съвър аз не искам той да умре и никой от играчите му не го иска затова влизайте всеки ден викайте нови играчи организирайте повече забавления в този сървър правете евенти всеки ден както правят в другите сървъри. Започнах да играя в един съвър в който стафа е там и му е забавно да седи в сървъра всички ги уважават и сървъра е на един месец и всеки ден има по 100 играча. Аз днеска първо влязох в inn ctaft и нямаше никой в пиков час на деня след това реших да вляза в другият сървър и вътре имаше 100 играча. Евала им правя. Моля не го приемайте като реклама на този сървър защото inn craft ми е любимия и все си спомням как дойдох тук за пръв път нищо незнаещ и объркан а след това станах приятел с много играчи и т.н. Апелирам към всички (въпреки че ми е това моята работа) правете ревюта в ютуб казвайте на приятели за сървъра и така ще стане работата. Стафа и те малко да се поотпусват и да не се държат с децата като шефове защото това ги отвращава да играят тук. Моля ви от все сърце направете всички нещо и стафа и играчите и аз за да не може сървъра да умре. Искрено моля стафа да прочете това.

• Dislike Dislike x 3
    • Like Like x 2
    • Optimistic Optimistic x 1
    • Creative Creative x 1
  2. LionderBG

LionderBG Member

Radi брат само да ми измине банна ще направя review на сървърът надявам се да влизат хора и ще казвам на хора да влизат!

• Funny Funny x 1
  3. LoTG

LoTG New Member

Ради аз имам едно ревю вече от една година и съм викал мои приятели в сървъра да играем но винаги са ми казвали че е гаден и няма да играят там и така става просто спират да играят там и аз играя в един сървър сега името му няма да го казвам но там на ден влизат макс 200 играча има сървайвал и мн други в сървайвала има на ден до 150 човека и има винаги евенти и за един ден направих 200000
    пари и се развих добре докато в inn-craft малко трудно става за жалост :( но докато не се оправи inn-craft както другите сървъри аз няма да играя в него категоричен съм.

4. LoTG

LoTG New Member

И ради прав си сървъра не е умрял просто е в кома

• Funny Funny x 1
  5. Radi2003

Radi2003 Member

Ние тука хубаво че си говорим ама дали стафа е направил нещо по въпроса?

• Dislike Dislike x 1
    • Agree Agree x 1
  6. LoTG

LoTG New Member

Като гледам нищо.

7. LionderBG

LionderBG Member

Нали... ;(

8. plammen

plammen Member

Ами аз бях поканил 4 мой приятели (ANDYJR6, Dimitarp, bosvorana и TheDarkNight984) и щях да направя ревю на сървъра, но бях баннат и смятах (понеже не ми беше одобрено обжалването) да си платя, но ми бяха взели трудно изработена максната кирка, меч, въдица и лък и след това се отказах от сървара
    Все още бих играл въпреки това, ако ми се върнат теза 4 неща само, защото съм се трудил толкова много за сгради и други в този сървър и накрая за нищо.

9. MegaSawch0

MegaSawch0 New Member

LoTG imash li skype ili neshto drugo da mi dadesh ip to na toq server da si cakame pak dvamata

10. LionderBG

LionderBG Member

Plamene как ти е YouTube chanella ?

11. Radi2003

Radi2003 Member

Излиза че на стафа не му пука за сървъра.

• Dislike Dislike x 3
    • Like Like x 1
  12. Radi2003

Radi2003 Member

Направете повече евенти, направете още интересни неща и тогава ще има играчи.

• Like Like x 1
    • Dislike Dislike x 1
  13. LionderBG

LionderBG Member

Или ,ако имат приятели YouTuberi да направят ревю.

14. MegaSawch0

MegaSawch0 New Member

Radi2003 mi ti kaf Town Ins si kat veche nevlizash i neigraesh

• Dislike Dislike x 1
  15. LionderBG

LionderBG Member

Igrae vchera igrahme s nego ;dd

16. ANDYJR6

ANDYJR6 New Member

radi az iskam da kasha che survera umriq zashtoto clocktime banna 5 nai aktivni igrachi

17. zdr

zdr New Member

Pravi ste trqbvat mnogo novi neshta v tozi server mno za tova trqbva da se pogriji MegaAlexch0 zashtoto toi e ownera a drugite ot stafa kakvo mogat da napravqt ?
    Mno dano skoro go opravi :)

Share This Page