1. IP: play.inn-craft.info

Version: 1.9 - 1.11.2

Dismiss Notice

Cheerito

Discussion in 'Отхвърлени обжалвания' started by Cheerito, Feb 7, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Cheerito

Cheerito Member

Име: Cheerito
    Дата на бана: 7.2.17
    Причина: Поради своеволен избор на модератор.
    Модератор който ви е баннал: MrPotato
    Свят, от който сте баннати /survival/
    Причина, поради която обжалвате бана: Причина, няма просто говорех за картофи от 2рия си акаунт поради причината, че бях заглушен за 12 часа, това е доста дълаг период дори за обида не се е банвало толкова много и най-вероятно ще последва оплакване от модератор.
    Вид на наказанието: Не мога да опиша вида нека го нарека "Своеволие на модератор".

• Dumb Dumb x 3
    • Bad Spelling Bad Spelling x 2
    • Agree Agree x 1
  2. Cheerito

Cheerito Member

Функцията ънбан не работи :rolleyes: (и дам влезнал съм в акаунта).

• Dumb Dumb x 1
  3. ClockTime

ClockTime Admin Admin Town Inspector

Нямам изричното право да взимам правомощия над чужд бан, освен ако не е наложително, следователно не мога да направя нищо с бана. От това, което чух от MrPotato, и от това което горе-долу видях в чата не мисля, че бана е съвсем 'своеволен'. Смятам, че повечето ти съобщения (от тези, които видях) са провокативни към MrPotato.

• Friendly Friendly x 1
  4. Cheerito

Cheerito Member

Еми поне оправете ънбана, платил съм... и още чакам
    Провокация, я виж вчера каква провокация ми е правил той :D е ся какво?
    Излагате се.... честно. Аз мога да му търпя обидите вчера дето се подиграва "Спрете бе има малки деца" а той да си прави "Келеша" своеволни решения... еми съжалявам ама няма как да стане тва си е адски корумпирания сървър.

• Dumb Dumb x 4
    • Agree Agree x 1
  5. MrPotato/Bushona4

MrPotato/Bushona4 Moderator Moderator Priest

Cheerito ти самия искаше по голям контрол върху играчите, заради играчи като сестра ти, които научавали нецензурни думи от сървъра вчера бяха написани доста нецензурни думи + поведението не беше за пред " малки деца " и ааз започнах да правя забележки нали искаш промяна хем искаш пък хем се оплакваш от нея ? Отново кога ще си изясниш какво искаш и какво не искаш?

• Agree Agree x 1
    • Winner Winner x 1
    • Friendly Friendly x 1
    • Dumb Dumb x 1
  6. Cheerito

Cheerito Member

Абе шмекерче ти вчера като ме провокираше с твойте другарчета там, аз търпях ли ти провокацийте... търпях ги?
    Това, че си мод какво право ти дава да провокирваш играчи бе?

2 часа ти гледам смешните коментари, отстрани да знаеш колко жалък изглеждаше просто няма как да ти опиша гледката. Ама да си мислиш, че като модератор ти можеш да се подиграваш с играчи ти си егати... ще си замълча.

• Dumb Dumb x 4
    • Agree Agree x 1
    • Disagree Disagree x 1
  7. MrPotato/Bushona4

MrPotato/Bushona4 Moderator Moderator Priest

Нито съм те обиждал за разлика от теб? Нали цитирам те: " Мога ли да ти кажа, че си тъп", не съм карал никого да ти отговаря просто това е тяхна реакция на твоите изпълнения, постове във форума и може ли да ми кажеш с какво съм те провокирал? при условие, че ти самия искаш промяна от стаффа, че нали сме много пасивни, че не ставаме както сам каза, че сме "useless", просто когато някой използваше нецензурна дума, аз му правех забележка, да внимава какво говори защото има малки деца в сървъра - ето ти промяна и ти отново ме нападаш и ме обиждаш и сиг след малко ще кажеш ама аз не те обиждах просто диалектна форма нали..?

• Like Like x 1
    • Winner Winner x 1
    • Dumb Dumb x 1
  8. Wheaties01

Wheaties01 Member

Мисля,че ще е добре да спреш с глупостите,когато си претърпял поражение.

• Agree Agree x 3
    • Like Like x 1
    • Dumb Dumb x 1
  9. Cheerito

Cheerito Member

Айде спрете да пишете малоумните ви коментари в поста има си лично съобщение на интересни ли се правите с тия коментари точно тук ся к'во стаа егати комплексарите... видяхме ви вчера с вашите циркаджииски номера, дето ви търпях 2 часа да се подигравате.

• Dumb Dumb x 5
  10. BeatBoxMaster123

BeatBoxMaster123 Member Chat Moderator Priest

За обиждане на staff лично аз съм давал до 3-4 дена, а и бана ти почти изрече.

11. ClockTime

ClockTime Admin Admin Town Inspector

Обжалванто е отхвърлено от MrPotato.

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page