1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Грииф :@

Discussion in 'Архив - v1' started by dboyonfire, Jul 9, 2013.

  1. dboyonfire

    dboyonfire Guest

    Здравей , Алекс искам да репортна SuperIanXD и eatorb поради гриф.Половината ми къща я изгрифаха :( тези ето снимки http://imgur.com/a/msivj моля да бъдат баннати. и да ми се върнат нещата (ако може да ми се възстанови къщата) с протект да може да роши аз и рубифин101 моля ви сложете протект сори , че правя по 200 тикета просто съм притеснен :(.


    Поздрави , dboyonfire and RubyFin101 :)
     
  2. Perry

    Perry Guest

    Пусни тикет и напиши номера му в поста си. (ако имаш отворен, ползвай неговото ид). Дай повече logblock снимки, само така се доказва, че е гриифано.

    А за 200 тикета... САМО 1 е НАПЪЛНО достатъчен!
    За да затвориш останалите 199, напиши /pe close #(и номера на тикета).

    За токсик_девил е можело да се заключи честа... не е толкова сложно.
     
  3. Dizzy

    Dizzy Guest

    ... няма да ти направя тъпия протект ,защото несъм малоумен може и само с 1 тикет да се разбереме и да дойда , но при положение ,че имаш 20 пуснати тикета и ми се извиняваш ,че си пуснал толкова то не е до извинение сега немога да се оправя с тикетите и слагам протект на тези които ме помолят на момента . Сажелявам за грифаната ти къща :)
     
  4. dboyonfire

    dboyonfire Guest

    тикет #153 ще се разберем ли сега? :) ако може да роши dboyonfire и RubyFin101 защото сме фр :D Dizzy , има ли вариант в който ти само да сложиш протектион аз да си оправя къщата? ;) , но желая да ми бъде върнато кучето и към 20-10 семена на пшеница! о и още един намерих , че е грифал всичките ми тухли от ада! и едно ботало , еднин ред стоне торч
    Имената им са Minecrafeta , zori123 моля да бъдат баннати и тези ! ейто и снимки: http://imgur.com/a/af9Dp :mad::( да не повярвате! още един *** се разкри името му е T1MNIQ той пък ми изгрифи прозорците :mad: дано да бъде и той баннат! Алекс Диззи направете нещо това се превърна в върховен обир :eek:! :( дано ги баннете и да ми върните нещата.
     

Share This Page