1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Край на Inn-craft - 3.8.2013

Discussion in 'Архив - v1' started by MegaAlex, Jul 12, 2013.

  1. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    DOWNLOAD - СВЕТОВЕТЕ

    Здравейте, играчи в inn-craft!

    Искам да ви съобщя, че inn-craft ще СПРЕ на 3 август 2013г. Причините за спирането на сървъра са много.
    Както виждате аз (MegaAlexch0) последно време влизам в сървъра доста рядко. Това се дължи на загубата на интерес в това, което правя и най-вече на събития от личния ми живот, които отнемаха голяма част от времето ми последният месец/два.

    History of Inn-craft

    Inncraft започна като малко сървърче за приятели, решихме да го пуснем Public и още първия месец постигнахме успех, за който не съм и мислел (15-20 играча онлайн!! :3). Няколко месеца след това реших, че е време да сменя хоста(от глупаво PC вкъщи на професионален(донякъде) хостинг, който струваше бая парички за 15-20 играча онлайн, но все пак това се реализира). Сървъра стартира като v2 - нов свят, нов хостинг, нови проблеми (beh). Скоро след това сървъра започна бързо да се пълни (от 15/20 играча на 30/40?) и след доооста проблеми с "професионалният" хостинг дойде време и за нов ъпдейт - v3 (нов хостинг и отново нов свят).

    Thanks Thanks Thanks

    Бих искал да благодаря на всички играчи и най-вече на нашите донори. Без вас това нямаше да бъде възможно! : )))
    Бих искал и да благодаря на целият екип на inn-craft, които се грижеха за сървъра, а именно:
    • Pachwerk - протекции, евенти, тикети, строене, тролване, абе всичко общо взето :)
    • Dizzy - човекът, който се грижеше за чата, протекциите, тикетите
    • explosive91 - протекции, тикети
    • staso_we - протекции, тикети
    • Pigeon - евенти, идеи
    Misc Info
    • Донор услугите вече не могат да се купуват.
    • Всеки донор, на който донорството му изтича след 3.8.2013 ще получи бонус пари(примерно Dia Donor - 10k)
    • За сега нямам планове да ъпдейтна сървъра до 1.6. :(
    Отново искам да кажа голямо Благодаря на всички играчи, донори и хора от екипа на иннкрафт - без вас всичко това нямаше да бъде възможно.
    Надявам се, че поне до някаква степен сме успали да ви забавляваме! :)

    Поздрави,
    MegaAlexch0
    Owner
     
    • Like Like x 4
  2. Nikolay

    Nikolay Guest

    Имам предложение .. да назначиш още няколко човека един да ролбаква друг да банва трети протект .. така няма нужда въобще да влизаш.. От наша гледна точка (играчите) не искаме да спира сървъра, защото е хубав. Ще отделиш по 5 мин на този, който обучаваш и така .. :)
     
    • Like Like x 3
  3. slavi

    slavi Guest

    Подкрепам Николай:)
     
  4. Xsp

    Xsp Guest

    Моето предложение е да се назначи нов стафф :)
     
  5. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    Както казах и по-горе проблема не е само с желанието ми. Има и куп други причини, които не искам да ги коментирам тук. Ако започна да се занимавам пак с това, сървърът, който ще поддържам, няма да е български.
     
  6. Martin2505

    Martin2505 Guest

    И аз имах надежда да поддържаме сървъра, но явно ще да е до тук... Радвам се че играхме заедно :)
     
  7. nikiwe

    nikiwe Guest

    АЛЕКС ! Целия сървър не искаме да го спираш сървъра ;( ! Искаме да играем просто много ще е гадно ако се спре аз съм играл само в този сървър и ако спре и аз СПИРАМ :(:(:( ! Надявам се да ме подкрепят ако не алекс винаги съм насреще :) За абсолютно СИЧКО и ако се завърне и няма кой да ти помогне за спалн... аз съм на среще ВИНАГИ :) ! И последно искам да кажа на сички играчи много късмет от тук нататък :) !
     
  8. Dizzy

    Dizzy Guest

    алекс , сажелявам за сървера . :( :( :( това ми беше 1-вия сървър който съм играл . Ти си човека на който искам да багодаря най-много , научи ме на някой работи . Даде ми права да се грижа за сървера ,да помагам и се радвам че ми имаше вяра . Надявам се да отвориш по нататака нов сървър ... да ме поканиш да играя :) благодаря ти Алекс за всичко . !!!
     
    • Like Like x 1
  9. Martin2505

    Martin2505 Guest

    Алекс, поне ако може да пуснеш копие на world-a да му се радваме. :( И аз както Дизи се надявам да пуснеш скоро нов сървър и да играем отново :) Сега без Inn-Craft ще ми е доста тъпо... Винаги съм насреща да помагам :)
     
  10. z0nex

    z0nex Guest

    Подкрепям те :)
     
  11. Xsp

    Xsp Guest

    Много яко просто супер стана ... Аз закакво пращам редовно за Дм донор ?! :mad: САмо парите ми отиват на вятъра .. Нестига , че ще го сприраш , а и сега е оff :mad: Преди да спираш сервер се казва 2,3 месеца преди да бъде спрян защото хората неса длъжни да плащат смс за нищо ;)
     
  12. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    Нали знаеш, че ти губиш екстрите си след като донорът ти изтече? Тоест нищо не губиш.
    Ако донорът ти свършва след 3ти - трябва да си получил 10k ingame пари.
     
  13. Xsp

    Xsp Guest

    Аз имам впредвид , че защо сам изпратил за Дм донор като тези инструменти няма да са ми от полза ?! Аз ги продавам и etc. Както и да е все ми е тая вече :)
     
  14. dboyonfire

    dboyonfire Guest

    За какво ще ни дадете 10к ingame пари като ще спира сервера ?
     
  15. Martin2505

    Martin2505 Guest

    И аз пратих за донор... но няма какво да се направи :(
     
  16. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    Може да ги използваш преди спирането. :)
     
  17. Nikolay

    Nikolay Guest

    Алекс моля те не го спирай .. Получаваш минимум по 12 лв на седмица а това ти помага... И какъв ще е проблема ако назначиш ClockTime ние имаме сървър и той знае всички команди (за роллбак, за протект)
     
  18. z0nex

    z0nex Guest

    Да и аз не искам да се спира сървърът много ми е забавно тук просто ако го спреш ще откажеш много хора от майнкрафт просто този сървър е легенда и много хора не искат да го спираш ;:( :(
     
  19. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    Ще кажа само, че давам Повече средства, отколкото получавам.
    Немога да оставя сървъра на един човек, мисля, че разбираш това.
     
  20. z0nex

    z0nex Guest

    Той искаше да каже че ако назначиш повече хора (които естествено знаят какво правят ) и така може да не спираш сървъра а отностно прарите ако трябва секи месец ще плащам за дм донор и 10к !!!
     

Share This Page