1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Нека да се представя...

Discussion in 'Предсавете се' started by BlazyAce, Jun 24, 2016.

  1. BlazyAce

    BlazyAce New Member

    Здравейте! Истинското ми име е Пламен. Занимавам се с Game Maker Studio (но съм изключително зле) и обичам като хоби да играя Minecraft. Харесвам плуване и тенис. Преди си поддържах свой сървър, но нещата не отидоха на добре. Потребителите започнаха да изчезват, заради много причини, затова сега си търся хубаво спокойно място за игра. Може би тук ще успея да постигна тази цел. За сървъра чух от потребителя Krickment299 и мисля, че най-вече ще отделям време в SkyBlock и Creative. :)
     
  2. D4rkForcePT

    D4rkForcePT New Member

    Hello az sum D4rkForcePT igraq v tozi server ot mnogo vreme i me kara da se kefa atsi mnogo no kogato si kupih rank elite nemi ispisva che servera rabori a kato vlqza v saita mi izliza che ima hora pomognete skype :swagbg_hd
    pls kachete na suzdatelite da mi help po edno vreme me iskara ispisa Timed out i ot togava nemi dava da vlqza v serevra help
    tova mi e lubimiq serevrs
     
  3. BeatBoxMaster123

    BeatBoxMaster123 Member Event Master

    D4rkForcePT чуждите теми не са място да си споделяш проблемите. Напиши нова тема в раздел "Въпроси/Проблеми" и пиши на кирилица.

    P.S. Моля не прави както другите да превърнеш темата в дискусия ако имаш въпрос ме засечи в сървъра!
     
  4. TheGamerXMC

    TheGamerXMC Active Member

    @BeatBoxMaster123 ти чат мод лелелеееле
    Хаха направи ми деня по весел хахаха
     
  5. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    Toxic левълът се вдига нещо, а? Don't be spiteful, act like a grownup.
     
    • Like Like x 1
  6. TheGamerXMC

    TheGamerXMC Active Member

    Така е,вече мога да кажа че познавам известен човек в сървъра
     

Share This Page