1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Нова Година - Нов Свят

Discussion in 'Архив - v1' started by MegaAlex, Dec 20, 2012.

  1. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    Здравейте! Както сте забелязали от последните 2 месеца играчите online започнаха да намаляват. Именно затова прецених, че е време за промяна?

    Каква промяна?
    Ами да кажем inn-craft v3.

    inn-craft v3?!?!
    Да! Реших че трябва да ресетнем текущо грозният и стар свят със нов. Със него ще ресетнем и парите + текущите банове(все пак е малко тъпо да ресетнем само света).

    Лист със промените които ще станат със новия свят:
    • Големината на света ще стане по малка. - За сметка на това ще се добави нова опция, която позволява на играчите да премахват стари къщи. (повече инфо ще се поства в форума).
    • Ресет на парите
    • Ще има конкурси за позиции в сървъра (Ticket Sorter, Protection Installer, Chat Mod, etc...)
    • Повече еветни
    • Повече PVP / Spleef арени
    • ADD MORE THINGS HERE!!!!!! WE NEED CHANGES!!!!!!
    Ако имате предложения/въпроси - може да пишете в тази тема :)

    Нови Позиции в v3:

    Protection Installer:
    Играч, който инсталира протекции.​
    Ticket Sorter:
    Играч, който сортира пуснатите тикети(протекции, grief rollback, etc..)​
    Event Organizer:
    Играч, който се занимава с измислянето и организирането на event-и.​
    Chat Moderator:
    Играч, който следи и се грижи за чата.​

    Кандидатствай: ТУК.



    FAQ:

    Какво става със донор статуса ми?
    Оставате донор, ако сървърът, по време на ъпдейта, е off ще ви бъде добавено време :)

    Какво ще стане със парите които купих с SMS?
    Ще получите 50% от тях ако не сте ги изхарчили.​

    Какво става със Custom Prefix-а ми?
    Запазва се, ако сървърът, по време на ъпдейта, е off ще ви бъде добавено време :)

    Ще ми се запази ли къщата?
    [​IMG]

    Къде ми е къщата?
    [​IMG]

    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


    Весели Празници,
    Алекс :)
     
  2. Hristo

    Hristo Guest

    Както знаеш направих село, в което ще се събрират играчите и ще живеят заедно в един раьон .. Целта на това беше обединяване в сървъра и разбирателство между всички .. Ако не ти е проблем, след рестарта, да ни очертаеш там една прилична, но все пак не огромна част, в която да се направи това село, ще бъде доста по развито и красиво от сегашното, вярвай ми! :)

    Поздрави и от мен, explosive91!
     
  3. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    След като update-нем сървъра ще може да си избереш място и да ти бъде протектнато
     
  4. Hristo

    Hristo Guest

    Имах предвид ти да избереш предварително, защото хората ще тръгнат да взимат добри места и после ще се чудим къде да е то... А и между другото кандидатствах за пост аз да слагам протекшън в сървъра, незнам какво ще решиш, просто ти предложих ти да избереш място за село :) ..
     
  5. PvPOwnage69

    PvPOwnage69 Guest

    :( toku 6to si premestih ku6tata blizo do ku6tata na staso_we...no...a imam 2 staka i polovina ot dm world changea 6te gi mahne vsi4ki??? t.po no 6te trqbva da namerq novi :eek: vse pak namiral sam 60 za 30 min... fortune 3 razbirase :cool:
     
  6. Pachwerk

    Pachwerk Guest

  7. Hristo

    Hristo Guest

    1- Во - Пиши на кирилица ( български ) ... Не е толкова трудно да натиснеш - "Alt + Shift"
    2- Ро - Ще бъде пак така интересно, винаги най - забавната част от играта е развитието в началото!
     
  8. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. PvPOwnage69

    PvPOwnage69 Guest

    1.удно е заштото аз не живея в България и не сам толкова добър в Български...Учих само до 3 клас в България и клавиатирата на компа не е Българска и не съм сигурен кои клажиш коя буква е.Трябваше да инсталирам Български на компа и за да напиша това ми отне 10 минути -.-
    2. Знам че развитие отначало е забавно но нали знаеш че е малко гадно от начало като си дошъл и се развиеш много и тъкмо като си почти развит до краи и да ти разкарат всичко.Аз сам 13 и затова нито сам толкова добър в Български нито в други езици.
    Alex- I don't want to get out neither stay out. :p Шега е...
     
    • Like Like x 1
  10. Helperdruid

    Helperdruid Guest

    Като става дума за нови неща и тн... ще update-вате ли на 1.4.6?
     
    • Like Like x 1
  11. Victor

    Victor Guest

    Няма ли ресета на света да намали още повече играчите. Наистина е интересно развитието в началото, но няма ли някои да си кажат е толкоз труд хвърлих и ся всичко изчезна.
     
  12. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    напротив, има много нови играчи, които искат да е равностойно до някаква степен.
     
  13. Kal

    Kal Guest

    Особено ако реснеш и бан листата ;)
     
  14. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    Why not? :) Added
     
  15. Според мен предстоящия рест е добър за сървара но ще дам няколко савета от мен :
    1 Да има парцел за всеки един играч.Така няма да има други постройки които да загозяват сарвара.
    2 Да има ферми за животни и за растения и да работят хора в тях.
    3 Да има магазини където да се копува и продават стоки.
    4 Да има две села или повече за да има търговия с тях.
    5 Да има "метро" между тях .
    все пак това са само предлижения :)
     
  16. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    1. Всеки играч може да си купи парцел около spawn. :)
    2. Възможно е всеки да се направи ферма + магазинче на пример и да продава стоки или да дава фермата под наем.
    3. Всеки може да направи магазин и да продава в него. Ще се помъча да направя туториала за създаване на sign-shop табели по-"User Friendly".
    4. Има идеи за села. Не мисля, че ще е добре админ да се занимава със тях. Нека играчите да си направят инфраструктура, да си изберат кмет и да живеят заедно - наистина е забавно :)
    5. Идеята за метро също е добра, но малко трудно ще се осъществи(но все пак не е невъзможно). Може също така да има специален Stargate Network за селата + теми за реклама на селото в форума.

    Абе.. Като цяло селата са добро нещо. Надявам се да има играчи на които им се занимава със това :)
     
  17. Victor

    Victor Guest

    Идеята за метро е интересна, но защо ни е, като имаме Stargate?
     
  18. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    След като нещата се забавиха доста(Real Life Stuff) мога да обявя, че в Понеделник от 19:30 inncraft v3 най-после ще стане реалност. Ip-то ще си е отново play.inn-craft.info

    Повече детайли:
    Донорите, купили ingame пари чрез СМС през последният месец ще получат 40% от сумата.
    Единственото не-ресетнато нещо ще е Creative светът.
    Версията на сървъра ще е 1.4.6. Това означава, че всички играчи с v. 1.4.6 и v.1.4.6 ще могат да играят. Играчи с v. 1.4.5 и по-малка няма да могат да влизат в сървъра.

    Моля съобщете за ВСИЧКИ бъгове. Не пишете в теми в форума/ingame. Пратете ми PM във форума или email или query в IRC.

    Ако имате предложения за нещо, моля свържете се с мен чрез тикет или Чат бутона(отгоре) или ако сте по-formal type - alex @@ inn-craft.info .
     
    • Like Like x 1
  19. MegaAlex

    MegaAlex Co-Owner Owner

    Inn-craft v3 Е вече ON!!! : ))

    Ако имате въпроси/проблеми може да се сръвжете с мен. :)
    Сървърът ще се развива с времето. Не всичко е направено, но като за начало е OK.

    P.S Да видим кой ще е първият играч в inn-craft v3 :))

    Приятна игра в inn-craft v3!

    IP: play.inn-craft.info

    Поздрави, Алекс
     
  20. Hristo

    Hristo Guest

    Айде, приятна игра на всички!
     

Share This Page