1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Резиденция!!!!!

Discussion in 'Архив - v1' started by Simona, Jun 27, 2013.

  1. Simona

    Simona Guest

    Моля за резиденция,защото всеки ден като влезна в играта и отида в къщатата нещо е счупено! От 2 седмици близо съм пуснала ticket за резиденция и никой не ми обръща внимание! Така,че моля ви направете резиденция на къщатата ми !!!
     
  2. Xsp

    Xsp Guest

    Мисля , че админа не е тук от няколко дена , или си има по-важна работа от една игра :) ;)
     
  3. Dizzy

    Dizzy Guest

    добре казано ХСП само че и аз съм човек и като влеза в сервера не ме изнасилвайте 20 човека за протекци ... при положение че даже някой не са пуснали тикетс ,а други са спамили като луди с тях... и като взема да предприема мерки ми се сърдите !!! много лошо правите аз не съм робот и аз искам да играя малко . И да кажа само не съм ПИ , но помагам за протекцийте има си ПИ които не са влизали от по над 2-3 месеца .
     
    • Like Like x 1
  4. Perry

    Perry Guest

    От поне 2 месеца съм кандидатствал за ПИ защото не виждах много ПИ-та онлайн. Мегата ми каза, че съм одобрен, но никога няма време за обучение...
     
  5. tonivilla

    tonivilla Guest

    Трябва да се намери някой редовен админ , но за съжаление Алекс сигурно няма да иска да направи никой.
     
  6. Dizzy

    Dizzy Guest

    ок... защо не помолите алекс да обуча тези които са одобрени ,като имате такова желание за ПИ :) ще ви кажа когато не съм на работа понеже аз работя и ми е трудно да играя за по над 2 часа. Когато не съм на работа ще напиша в форума 1 ден ще си отделя за да ви обуча. Не е трудно просто трябва малко да ме послушате . Който има желание значи ще си върши работата като хората . Ако алекс одобри това ... ще може да започнеме в близките 3-4 дена :) ще се радвам да има поне 1 онлайн ПИ докато ме няма в сървъра , а пък като влизам да играеме ще му помагам с някой протекций ... :) така ще може да правиме и повече евенти и ще имам повече време да наблюдавам за пакостници който незнаят как да се държат в чата :p
     

Share This Page