1. IP: play.inn-craft.info

    Version: 1.16.4

    Dismiss Notice

Report Dizzy,dinkooo

Discussion in 'Архив - v1' started by STYL0X, Jun 26, 2013.

  1. STYL0X

    STYL0X Guest

  2. пурво диззъ не те е убивал . второ не те е греефал . трето ти от троллове не разбираш ли :D . и четвурто тва незначи че трябва да огреефаш след това масивно цяла построика като я ограбиш и изгориш итемите пред нас :) , аре моля ти се... след 5 дена сиг ше има нов мап тои реве затва че някои са е пошегувал с него ... :eek:

    P.S има грешки заради кирлизатора :)
     
  3. just trolling
     
  4. STYL0X

    STYL0X Guest

    Ако есега дойда в къщата ти и почна да те паля с лава , да копая под тебе
    да ти горя къщата кфо ще направиш? Пак и знаеш ли колко ми е на кура , че ще съм баннат или нещо такова.. :?
    Най-смешното е , че диззу сам си го просише.. То бива бива лигавене ама той прекали :)
     
  5. STYL0X

    STYL0X Guest

    И още 1 нещо:
    Той колкото няма нито 1 админ в сервера , той ще ми се прваи на троллер келеша загубен :)
     
  6. Dizzy

    Dizzy Guest

    гледай какъв съм хубав :Д абе пич ... ти кога си виждал 5 стацка с ДМ ,че след тоя тролл който направихме да се пражиш на **** да се правиш :Д Д:Д айе само не се пали че на снимките всичко гори от тебе :Д
     
  7. STYL0X

    STYL0X Guest

  8. Xsp

    Xsp Guest

    Xaxa , базата сам я опраил другият път гриифаи повече :D
     
  9. Kristian

    Kristian Guest

    ... амалеее знаеш ли как ме заболя главата като видях базата че е грифана ... леле са как ще си направиме нова база ? :( а и ти от ТРОЛЛ не разбираш ... Алекс като види сега да ме банне за ТРОЛЛ ... шото е забранен а ти си не се притеснявай за грииф са само ... малко минутки от 15 000-25 000 мин. ти си пич ще ги преодолееш а и да ме банне мене алекс ще змам защо ще е :)
     
  10. tva za koi se otnasq ? :)
     
  11. sigurno na tva sa e pravil toz dinko :D
    bat georgiii zadushaam saa :D :
     
  12. tonivilla

    tonivilla Guest

    хахахаххахахахахахаххаххах :Д Ето и снимка на взетото от тоя тролър :Д

    [​IMG]
     
  13. sgtbunny55

    sgtbunny55 Guest

    E pederas4e grozno i da grifa6 pak n6 nqma da polu4i6 nali razbira6 4e za taq rabota ima rollback
    P.S. Kato te gledam kav si sader , za 1 troll sadvash :X qsno m ie kvo lape na 11 godinki si
     
  14. Dizzy

    Dizzy Guest

    bat georgiiiiii zadu6avammm saaaaaaaaa ... aa otvori beeee bat georgiiiiii aaaaaaaa :D :D :D :D
     
  15. rejnhed

    rejnhed Guest

    tonivilla искам да те попитам какво е това в горния десен ъгъл и в центъра до него.А?.Имаме си някой с нодусче.:D
     
  16. q obajda se chovek koito znae imeto na hacka ? aa? q vij ti imame si oshte edno :)
     
  17. rejnhed

    rejnhed Guest

    Абе хора.Всеки от нас знае как изглежда хака нодус.Аре не се правете на ударени.;)
     

Share This Page